My Blogs

Tutaj mam zamiar opisać pokrótce moje blogi i trochę je zrecenzować, byście sami nie pogubili się w nawale ich rozmiarów, czy ilości. Wszystko dla ludzi.


Anonymous Truth Teller.

To mój pierwszy blog, także nie zraźcie się co do sposobu pisania, czy takich tam, jak dla mnie to jest on dość mało dopracowany. Do rzeczy.
 Główną bohaterką jest Aria. Tajemniczo jest powiązana z Anonymous Truth Teller, jednym z bardziej słynnych dziennikarzy, ponieważ nikt go nie zna i nie widział na oczy. Pewnego razu w parku spotyka słynnego Niall'a Horan'a, który wyżala się jej, iż nie mają gdzie spać chwilowo z zespołem, a w ich autobusie jest za ciasno. Dobroduszna dziewczyna zabiera go, wraz z przyjaciółmi do hotelu, gdzie sama ma mieszkanie, a właścicielem sieci jest jej bogaty ojciec. Tak mniej więcej wszystko się zaczyna. Pełno intryg i tajemnic wypływa pod czas całej opowieści.Now I You Asking Me To Stay.

Za namową przyjaciółki postanowiłam pisać dalej. Tym razem szerzej i z większym entuzjazmem. Drugi mój blog to właśnie to.
Narratorem jest Emily. Ma swoje dwie przyjaciółki Spencer i May. Wszystkie trzy w życiu wiele wycierpiały, dlatego tak łatwo zaczęły się przyjaźnić, a nastąpiło to, gdy dołączyły do drużyny siatkarskiej. Wraz z tą drużyną jadą do Londynu na słynny RyanAir Tournament, organizowany jak się spodziewacie przez tę właśnie linię lotniczą. Drużyny z całego świata przylatują, by mierzyć się właśnie w nim. W Polsce to drużyna Em, Spencer i May wygrywa, więc dostają zaproszenie. Em to fanka One Direction, więc przy okazji dostaję od mamy wejściówkę na podpisywanie płyt. Tak zaczyna się ich przygoda, niestety krótko później zamienia się w koszmar, iż morderca ojca Spence znajduje ich i zaczyna tropić. Pełna strasznych i chwytających za serce momentów opowiadanie znalazło także swoja kontynuacje, która dalej jest w trakcie pisania, na razie powstały zaledwie parę rozdzialików.
Sherlock.

Mój zapewne ostatni blog, jaki napisze/napisałam. Jestem chyba z niego najbardziej dumna, ponieważ starałam się dopracować go w każdym calu.

"Sherlock ma 16 lat, nietypowe imię i jest adoptowana przez... Annie Styles. Jak można się domyślić, jej braciszkiem jest Harry Styles. Sherry jednak go nienawidzi. Gdy razem startowali do przesłuchania w XFactorze, Sherry stchórzyła, a Hazza spełnił swoje marzenia. Jednak Sherlock otrzymuje od Cowella propozycję. Ma zostać gwiazdą, wyjeżdża w pogoni za marzeniami.Przed wyjazdem mama zabiera ją na wesele chrześnicy. Gdzie poznaje Księcia, lecz obiecali sobie, że nie zdradzą sobie nawzajem swoich imion i nazwisk. Po weselu Cher chciałaby odnaleźć swojego Księcia, lecz jej się to nie udaje. Nie wie, że mieszka z nim pod jednym dachem. W międzyczasie flirtuje z Zaynem Malikiem i randkuje z Ed'em Sheeran'em.  
Jak potoczą się jej losy? Odnajdzie Księcia? Będzie z Zaynem? A może wybierze Sheeran'a? Spełni się jako wokalistka? " 

- napisała to jedna z czytelniczek, chyba najlepiej opisała, co się tu dzieje. Także mam nadzieję, że się wam spodobała.Be Irish.

Moja najświeższa "produkcja". Jest jak wiecie, jeszcze w trakcie pisania i tworzenia. Chociaż cały pomysł już jest. To taka mieszanka Anonymous Truth Teller i czegoś, nie wiem co to jest w sumie.
Główną bohaterką jest Aria Moore. Pochodzi z Irlandii. Jej rodzice zginęli w wypadku prawie rok temu, teraz jest pod opieką swojego wujka i jego żony, która jest kuzynką ze strony jej matki. Musiała wraz z nimi przeprowadzić się niecały miesiąc tuż przed jej urodzinami do Londynu. Czemu tak zależy jej na urodzinach ? Bo to właśnie wtedy będzie mogła dostać spadek po rodzicach, który to zaważy na wszystkim co miała. W pierwszym tygodniu niefortunnej przeprowadzi uda się na koncert Ed'a Sheeran'a. Od tego się wszystko zacznie. Chociaż, czy spadek, który zaważy na wszystkim pozwoli jej na utrzymanie dobrych kontaktów z chłopcami z One Direction i rudym wokalistą ?
Dziękuję za wszystko.

7 komentarzy:

 1. Wszystkie twoje blogi z opowiadaniami, są zajebiste <3
  Nie mogę się doczekać nowego opowiadania "Be Irish"
  Mam nadzieję, że choć jedno opowiadanie napiszesz z Lou ( kiedykolwiek, choćby za 2 lata xd) ponieważ najbardziej z 1D kocham właśnie Lou i Niallera ;3

  Jak zawsze wszystko komentująca ;D
  Buziaczek :*** ( a tak wgl to jestem Werka :3 )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba napiszę je niedługo. A co Ty na to, by wkręcić Lou do "Be Irish" jako tam poboczny wątek, acz rozpisany ? ;))

   Usuń
  2. Oczywiście, że jestem za rozpisanym jakby były 2 naraz :D
   jak ja bym się chciała z tobą zobaczyć na żywo !
   mnie już wciągnęło "Be Irish" więc jestem pewna, że się również rozkręci xD
   Uwielbiam, uwielbiam i jeszcze raz uwielbiam <3
   Buziaczek
   Werks :***

   Usuń
 2. Popieram koleżankę wyżej. :D
  piszesz zajebiście i to wiesz, bejbe <3
  oczywiście najbardziej kochaaaam Sherlock. *_*
  a opowiadanie z MOJĄ MARCHEWECZKĄ, Z MOIM TOMMO, Z MOIM LOU *______________________* marzenie XD
  jakbyś napisała, choćby za tysiąc lat (wtedy też będę tak samo psychiczna jak teraz, nie bój się o to xdd) to by było zajeee. ♥

  co do 'be irish'. no, kurde, czy ty musisz aż tak bardzo mnie intrygować? ;C doczekać się nie mogę :D
  chcę ADRES STRONKI. TU I TERAZ. xd
  czekam więc na otwarcie 'be irish' no i co...
  AJ LOW JU. ♥ <3 !!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie mogłabym podać adresu, to na razie jest taką moją słodką tajemnicą. Mam nadzieję, że się nie zanudzisz jak to przeczytasz, w sensie przynajmniej pierwszy rozdział : D

   Usuń
  2. JAAAAAAAAAAAA? Ja mam się zanudzić na TWOIM blogu? Chyba ze mnie kpisz. :D
   Nigdy, never, nigdy. Przecież piszesz zajebiście, 'be irish' będzie tak samo zajebiste. :3
   trzymam kciuki, żebyś szybko wstawiła adresik i pierwszy rozdział. :))

   AHA I JESZCZE COŚ.   AJ LOW JU. <3

   Usuń
  3. Normalnie kocham to "AJ LOW JU" ! No zobaczymy, czy się nie zanudzisz, bo dla mnie nie porywa to jakoś akcją, ale nie będę się sama hejtować, bo jeszcze wyjdę na mainstream'a xD

   Usuń