I'm A Writer

Zanim głęboko się zastanowię, co tu napisać, chcę Ci powiedzieć, że jestem najszczęśliwszym człowiekiem, by Cię tu mieć. Nie każdy ma takich wspaniałych czytelników jak ja. 
Jestem wam niezmiernie wdzięczna.
~ Aria.


Jak zacząć ? 
- Każdy blog/opowiadanie/książkę, którą zaczęłam pisać i publikować na blogu zaczęłam dość prosto, bo przyśniło mi się to. Zaczęłam do snu. Od snu ? Tak, miałam głupkowaty sen, który opisałam i tak się zaczęło. Za namową, gdy kawałek mu opowiedziałam zaczęłam publikować. Dobrze jest mieć takie dobre duszyczki przy sobie. Nie sądziłam, że drzemie we mnie taki pisarz (sarkazm). 

Muzyka ?
- Jestem osobą, która lubi wszystko, po za dziwnym techno i pop-em. Moja przygoda z pop-em kończy się wraz z One Direction. Głównie słucham Coldplay'a, Ed'a Sheeran'a, czy Foo Fighters, ale kocham także Olly'ego Murs'a, czy nawet dubstep.

Czego chcę od życia ?
- Wolności. Mam swoje małe i większe marzenia, ale tak jak panna, od której wzięłam pomysł na tą zakładkę, chciałabym podróżować po świecie. To nie mogłoby mi się nigdy znudzić. Moim zdaniem trochę świata zleciałam, ale trochę to za mało. Druga sprawa to pisanie, chciałabym się tym zająć w przyszłości, ale nie wiem od czego zacząć.

Jak mnie złapać ?
- Najlepiej mailowo (chemistry.olimpian@gmail.com ' aria.jezierska@gmail.com), drugi mail jest bardziej służbowy, także radzę ten pierwszy, bo częściej go używam i tam mam takie sprawy. Inaczej to Twitter ( @Real_Aria ). Lubię pisać z wami, gdziekolwiek mnie znajdujecie, lubię czytać wasze pomysły i intrygi. Każdy kontakt z wami jest miły dla mnie.

Nie możesz się doczekać strasznie rozdziału premierowo na blogu ?
- Napisz do mnie na maila, to mogłabym Ci wysłać przedpremierowy rozdział, jeśli jest napisany. Zależy od twojego i mojego nastawienia.

Co mogę dać w zamian ?
- Jeśli lubisz jak pisze, a sam piszesz i chciałbyś wiedzieć, co myślę o twoim dziele to pisz w komentarzu o tzw. recenzje, czy coś w tym stylu. Z chęcią przeczytam parę rozdziałów i skomentuje je jakoś. Jeśli naprawdę Ci się podoba, a potrzebujesz współautorki to także mogę bez wahania Ci pomóc. 
Klikaj w zakładkę My Blogs, a znajdziesz resztę moich blogów, by się nie zgubić w ich nawale.
Jeśli chcecie coś coś więcej wiedzieć, a tego nie napisałam to piszcie w komentarzach, a ja odpowiem edytując :)


Pomysł wzięłam od www.ho-run.blogspot.com .
PS. Polecam ją, jest genialna x.

4 komentarze:

 1. Od snu zaczełaś pisać coś tak wspaniałego?!
  Naprawdę cieszę sie że coś takiego dodałaś jest to fajne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. PS. każde opowiadanie tak zaczynałam.

   Usuń
  2. To ja też chce takie sny ;)

   Usuń